|Refleks|-Oyun,Tasarım,Film,Program,Tek link,İndir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Refleks|-Oyun,Tasarım,Film,Program,Tek link,İndir

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım

YazarMesaj
serezo
Yönetici
Yönetici
serezo

Ruh Hali : Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Defaul10
Rep Puanı : 13121
Teşekkür Aldı : 0
Nerden Nerden : Kocaeli/Gebze
İş/Hobiler İş/Hobiler : MEsaj atmak :D
Lakap Lakap : Sezo

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım   Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım EmptySalı Kas. 24, 2009 12:12 am

Kurulum aşamaları:

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x406.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 01
Windows kurulum dosyalarını yüklüyor.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.798x603.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 02
Kurulum dosyaları hazırlandıktan sonra kurulum dilini, zaman ve yerel ayarlar için ülkeyi ve klavye dilini seçiyoruz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 03
Sonraki adımda kurulumu başlatmak için Install Now yazısına tıklıyoruz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.799x524.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 04
Karşımıza lisans ve kullanım koşulları geliyor.I accept the license terms kutusunu işaretleyip next düğmesine tıklayalım.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x599.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 05
Bu aşamada Upgrade seçeneği ile önceki windows sürümlerinden yükseltme
yapabiliriz.Ya da Custom (advanced) seçeneği ile yeni bir kurulum
yapabiliriz.Bu seçeneği seçip devam ediyoruz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x602.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 06
Windows 7'yi kuracağımız sabit disk bölümünü seçip next düğmesine tıklayalım.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım AssistBu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 801x597.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.801x597.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 1
Bu ekranda windows kopyalanacak dosyaları ayıklıyor.Bu adımda biraz beklemelisiniz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.798x597.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 2
Ayıklama ve kopyalama işlemi devam ediyor.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.797x595.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 3
Dosyaları ayıklama ve kopyalama bitti.Ek özellikler yükleniyor.Bu işlemden sonra bilgisayarınız kapanıp tekrar açılacaktır.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.706x525.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 4
Registry ayarları yükleniyor.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x584.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 5
Kurulum tamamlanıyor.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.714x489.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 6
Görüntü performansını kontrol eden açılış ekranı

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 7
Windows 7 için kullanıcı hesabı oluşturuyoruz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 10
Bu pencerede güncelleştirmeleri işlemlerini seçip devam edeceğiz.
Use recommended settings: Bütün güncelleme ve güvenlik paketlerini kur.
Install important updates only: Sadece önemli olan güncelleştirmeleri kur.
Ask me later: Yükleme paketlerini kurmam için daha sonra sor demektir.Eğer internet bağlantınız yoksa 3. seçeneği seçin.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 11
Saat dilimi ve tarih ayarlarını ayarlıyoruz.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 12
Masaüstü oluşturuluyor.

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x601.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 13
İşte windows 7 yi kurduk ve masaüstü açıldı.Bundan sonraki resimlerde windows 7 içinde çeşitli bölümleri görebilirsiniz.
serezo
Yönetici
Yönetici
serezo

Ruh Hali : Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Defaul10
Rep Puanı : 13121
Teşekkür Aldı : 0
Nerden Nerden : Kocaeli/Gebze
İş/Hobiler İş/Hobiler : MEsaj atmak :D
Lakap Lakap : Sezo

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım   Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım EmptySalı Kas. 24, 2009 12:13 am

Windows 7'den görüntüler...

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım AssistBu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 801x599.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.801x599.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 14
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım AssistBu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 803x599.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.803x599.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 15
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım AssistBu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 801x600.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.801x600.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 16
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.798x598.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 17
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.799x532.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 18
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.798x601.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 19

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım Wol_errorBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.799x598.
Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım 21

Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Klonlama [Geniş Anlatım-Resimli]
» PhotoShop'ta Korkunç Resim Düzenlemek (Resimli Anlatım)
» photoshop'ta sakal bıyık yapımı ;) (resimli anlatım)
» Debian GNU\Linux ile Postfix Posta Sunucusu Kurulumu
» Çokgenler (pps konu anlatım)